"Wawrzyny-2022"

W tym roku zostały wręczone trzy wawrzyny:

 

"Wawrzyn Biznesu" dla Pani Jolanty Juszyńskiej – prowadzącej piękne miejsce w naszej gminie jakim jest malowniczy „Dworek Cykada” kobieta mająca wielkie zamiłowanie do branży restauracyjno – hotelarskiej miejsce jakie stworzyła w Komaszycach nie da się opisać w kilku słowach, zdaniach, czy nawet na paru stronach. Trzeba poczuć jego zapach, wsłuchać się w ciszę, przejść się po okolicznych lasach i wtedy będziemy bliżej odkrycia jego prawdziwej tajemnicy. Swoje serce wkłada w pracę jak również w pomoc bliźnim.

BRAWO!!!

 

 

"Wawrzyn Specialny"  dla Pana Tomasza Wiktorowicza za wyróżniającą się działalność o charakterze rolno-rybackim "Polna Rzeka" w gminie i miejscowości Gowarczów. Gospodarstwo obejmuje areał około 60ha gruntów z czego ok. 11ha stanowi lustro wody. Hodowlę prowadzi w 11 stawach o powierzchni 0,6-2 ha.

Jest to międzypokoleniowe gospodarstwo, trzy pokolenia pracowały nad rozwojem majątku, który swoją historię rozpoczyna w 1958 roku w młynie wykonywano przemiał zbóż na mąkę oraz zagospodarowano zaniedbane wówczas stawy rybne. Gospodarstwo rybackie rozwinął i powiększył syn Alojzego, Antoni i wnuk Tomasz, którzy powiększyli gospodarstwo rybackie.

GRATULUJEMY!

 

"Wawrzyn Sportowca"  dla Zuzanny Sarby za szczególne osiągnięcia w tańcu. Zuzia podąża za swoimi marzeniami od około dziesięciu lat sumiennie trenując przez co osiąga sukcesy na Mistrzostwach Polski jak również na Mistrzostwach Europy zdobywając podium. W przyszłości marzy o założeniu własnej szkoły tańca. Jest wzorem do naśladowania dla swoich rówieśników. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!